OBJEDNÁVKA LETÁKŮ

Připravili jsme pro Vás letáky a brožury, které vypovídají o tom, co děláme, jak pomoci kočkám na ulici a jak je důležitá kastrace. Také v nich nabízíme nejen info o problematice nechtěných koťat a přemnožení koček a nutnosti kastrací, ale také řešení pro cílovou skupinu koček.

Letáků máme dostatek, ale jelikož jsou hrazeny z darů sponzorů, nechceme s nimi plýtvat. Proto prosím uvažte, kam je budete dávat.

Budeme rádi, když dáte letáky na tato místa:

  • veterinární ordinace
  • obecní úřad
  • školy
  • prodejny s chovatelskými potřebami
  • máte e-shop? Přidávejte je do odesílaných balíků

NEMÁ význam naházet letáky DO KAŽDÉ SCHRÁNKY. Tolik jich zase není a stojí nás peníze.

Jelikož jsme deklarovali, že peníze, vybrané od sponzorů, použijeme na kastrace koček, není v našich silách, uhradit poštovné za rozesílání letáků. Na tisk letáků jsme udělali speciální sbírku a tiskárna pro nás udělala LUXUSNÍ cenu. Prosíme Vás tedy, abyste vedle pomoci s distribucí tuto částku za zásilkovnu uhradili – 80 Kč.

Na email felitikastruje@seznam.cz nám sdělte, že jste provedli úhradu 80 Kč na náš účet 99775534/2010, VS 6789 a do poznámky uveďte své jméno a my Vám letáky odešleme.

Proč potřebujete můj email a telefon?

Tyto údaje slouží pouze pro doručení letáků nebo v případě, že je potřeba upřesnit způsob doručení apod. Ochrana Vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá, proto je dále nepředáváme dalším osobám a po doručení letáků je mažeme.