PROJEKT FELITI KASTRUJE – PŘÍBĚH č. 10042
Ústecko nám přináší příběh jednoho kocourka, jež objevila paní Dagmar a požádala nás, abychom mu pomohli zjednodušit kočičí život. Jak vše bylo vám poví sám.. Dobrý den, jmenuji se Péťa a dnes jsem byl na kastraci u paní doktorky. Jinak jsem nalezenec a mami si mě vůbec nechtěla nechat, protože už má doma pět kočičáků a je už v důchodu, ale já jsem jí přesvědčil, že jsem ten pravý pro ni, jelikož černýho ještě nemá. Zatím jsem ještě úplně blbý, ale pomalu se lepším, tak pa. Zdraví vás všechny váš Péťa. A to jsou moji domácí kamarádi.. my jen doufáme, že milujete tyhle šťastné konce stejně jako my.
„Jestli věříte, že kastrace jsou klíčem ke změně, podpořte nás“
https://www.darujme.cz/kastrace
